Permavoid 85S

Permavoid 85S podobnie jak Permavoid85 jest modułowym panelem polipropylenowym o grubości 85mm. Jego rozmiar wynosi jednak 710 x 710 mm. System Permavoid85S dedykowany jest do budowy boisk sportowych o nawierzchni z trawy syntetycznej, naturalnej oraz niebieskozielonych dachów. 

Firma PERMAVOID LIMITED stawia sobie za cel ochronę środowiska naturalnego dlatego panele wykonane są w 100% z polipropylenu pochodzącego z recyclingu i podlegającego recyclingowi. Permavoid 85S to kolejna nasza podbudowa wykonana w całości w fabryce.

Panele Permavoid stanowią element nowoczesnych, innowacyjnych i ekologicznych systemów nawierzchni łączących ze sobą funkcję odwodnienia, podbudowy i drenażu. System Permavoid stanowi jednocześnie warstwę stabilizującą - rozsączającą ( funkcja skrzynki rozsączającej ) - wyrównawczą i amortyzującą.

Permavoid 85S posiada wyjątkowo wysoką wytrzymałość na ściskanie i zginanie dzięki unikalnej szkieletowej konstrukcji. Połączony za pomocą specjalnych łączników (Permatie) tworzy stabilną podbudowę pod nawierzchnię ze sztucznej i naturalnej trawy.

Ważną cechą paneli jest odporność na odkształcanie związane ze zmianą temperatur. Panele Permavoid wyprodukowane z polipropylenu gwarantują, że boisko nawet po srogiej zimie będzie równe jak podczas montażu.

Permavoid 85S dostępny jest w rozmiarach:

710 x 710 x 85mm - pojedynczy panel

2124 x 1416 x 85mm – połączony fabrycznie moduł 6szt. paneli ułatwiający montaż dużych powierzchni

 

Przeznaczenie :

 - zintegrowane systemy drenażu,

 - element podbudowy ,

 - infiltracja wód opadowych,

 - element stabilizacji podłoża,

 - podkład pod nawierzchnie sportowe i niebieskozielone dachy eliminujący tradycyjny drenaż i podbudowę,

 - przenośne nawierzchnie sportowe,

 

CZAS TO PIENIĄDZ!  - instalacja Permavoid w miejsce tradycyjnej podbudowy pozwala istotnie skrócić czas budowy!

 

Zobacz: Permavoid 85S - karta techniczna

 

W przypadku niebieskozielonych dachów czy instalacji typu Bleu2Green czy Green Source Panele Permavoid 85 i 85S mogą być zaopatrzone w sączki kapilarne, które transportują wodę opadową z powrotem na powierzchnię paneli po to aby zasilać korzenie trawy w wodę bez konieczności jej podlewania.

 

Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o technologii Blue2Green i Green Source skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Nasze systemy zostały wykorzystane podczas budowy stadionów tak wybitnych klubów sportowych jak: REAL MADRYT, FC LIVERPOOL, FC TOTTENHAM i największego w naszej części Europy kompleksu sportowego we Lwowie. Zainstalowane są również na boiskach piłkarskich w Krakowie, Gdyni i w wielu innych miejscowościach w Polsce i na całym świecie.