Unia Europejska

Nowości

Tarcza Finansowa 2.0

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 25 lutego 2021r. nasza Firma zawarła z Polskim Funduszem Rozwoju S.A. (PFR) Umowę Subwencji Finansowej na bazie której otrzymaliśmy wymierną pomoc finansową w ramach programu „Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla MMŚP”.

czytaj więcej

Kolejna nagroda dla systemu PERMAVOID

2020 MENA GREEN BUILDING AWARD

czytaj więcej

Małopolska Tarcza Antykryzysowa

Firma PERFLOW S.A.uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości: 9.000 PLN

 

czytaj więcej

STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW KRAJOBRAZU

PERFLOW S.A. członkiem wspierającym SAK

czytaj więcej

Permavoid a pozwolenie wodnoprawne

 Państwowe Gospodarstwo Wodne WODY POLSKIE potwierdziło oficjalnym pismem, że stosowanie systemu Permavoid do budowy dróg, parkingów czy boisk nie wymaga konieczności uzyskiwania pozwolenia wodnoprawnego.

czytaj więcej

Nowości!

Wszystkie nowości zamieszczamy na naszym Facebooku - PerflowSA

ZAPRASZAMY.

czytaj więcej

Nowa Aprobata Techniczna ITB dla PERFLOW S.A.

W dniu 29 grudnia 2016r. Perflow S.A. otrzymała po serii badań i trwających niemal rok prac Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie Aprobatę Techniczną dla wyrobu budowlanego PERMAVOID.

czytaj więcej

nowy certyfikat ISA SPORT

ISA SPORT przebadała nowy produkt PERMAVOID panel PERMAVOID85 710x710 dedykowany specjalnie dla trawy naturalnej i sztucznej. Raport z badań potwierdza wysokie parametry paneli i możliwość ich stosowania dla boisk piłkarskich, hokejowych i kortów tenisowych.

czytaj więcej

Blue2Green

Rewolucyjny system dedykowany trawie naturalnej

czytaj więcej

Targi FSB w Kolonii

W Koloniii odbyły się największe w Europie targi poświęcone tematyce sportowej - FSB 2015.

czytaj więcej