O nas

Perflow S.A jest wyłącznym przedstawicielem Firmy PERMAVOID LIMITED i PROFLOOR EUROPE na terenie Polski.

PERMAVOID z siedzibą w Anglii, jest wiodącym producentem specjalistycznych produktów tworzących innowacyjny, ekologiczny "zintegrowany system drenażu i podbudowy PERMAVOID" a PROFLOOR z siedzibą w Holandii, produkuje różnego rodzaju systemy ochrony podłoża, które prezentujemy bliżej na stronie www.pro-floor.pl

Perflow S.A. oferuje szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów na potrzeby melioracji i drenażu. Nasza oferta obejmuje między innymi:  systemy odwodnień liniowych,  skrzynki retencyjno - rozsączająceseparatory oleju, geowłókniny, systemy ochrony nawierzchni z trawy naturalnej, sztucznej, tymczasowe drogi itp. Zastosowanie paneli Permavoid nie wymaga konieczności uzyskania pozwolenia wodnoprawnego!

U podstaw naszego sukcesu leży ponad 10 letnie doświadczenie w opracowywaniu i realizacji inwestycji polegających na tworzeniu zrównoważonych systemów melioracyjnych w całej Europie.

Siła naszego rozwoju polega na innowacyjności proponowanych przez nas rozwiązań. Bliski kontakt z klientem pozwala na znalezienie optymalnych w danym terenie, zgodnych z lokalnymi przepisami planistycznymi propozycji. Poszczególne serie naszych produktów są dostosowane do specyficznych potrzeb różnych segmentów rynku. Grupa doświadczonych inżynierów jest zawsze gotowa do udzielenia Państwu konkretnych porad.
 

Prezentacja naszych rozwiązań

O nas